• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Moderní obývák - co v něm nesmí chybět?

on .

Obývací pokoj je místnost, kde se scházíte s rodinou nebo přáteli. Proto je důležité, aby v něm nechybělo nejen základní vybavení, ale i doplňky, díky kterým bude ještě lepší. Jak by měl takový moderní obývák vypadat?

levná sedací souprava

V současnosti převládá minimalismus. V mnoha domácnostech uvidíte pouze sedačku, televizi a nějakou malou skříňku. Obrovské obývací stěny, které může mít třeba vaše babička, už z módy dávno vyšly. V obývacím pokoji by nemělo chybět následující vybavení:

 • sedací souprava
 • televize
 • minimalistická televizní stěna

Sedací souprava

Gauč je potřeba, ať už bydlíte sami, nebo máte neustále byt plný lidí. Možná vás pi nákupu potěší, že existují také levné sedací soupravy, které jsou sice menší, ale do malých bytů jsou ideální. Ti společenštější z vás by ale měli investovat do dražší sedačky. Jednou z nejoblíběnších variant jsou rohové sedací soupravy.

rohová sedací souprava

Televize

Ideálně Smart TV. Proč koukat na obyčejnou televizi, když můžete sledovat svůj oblíbený kanál na Youtube nebo zase prosedět celou noc u nové série vašeho oblíbeného seriálu na Netflixu.

Televizní stěna

Opět připomínáme, že s obrovskou dřevěnou televizní stěnou už nikoho nenadchnete. Zvolte raději takovou, která má sice jen pár poliček a skříněk, ale esteticky působí mnohem lépe.

Dekorace

Dekorace vám samozřejmě odepřít nemůžeme. A ani nechceme. Co třeba taková palma v nějakém stylovém květináči? Je poměrně nenáročná, pomůže vám v obýváku udret čerstvý vzduch a navíc krásně vypadá. Skvělou volbou jsou také zarámované plakáty. Podlahu můžete ozdobit stylovým kobercem, který bude ladit se zbytkem nábytku. Držte se několika základních bareb, aby se vám kombinovalo snadněji.

Kde nábytek pořídit?

K modernímu obýváku patří také moderní způsob nákupu. Pořiďte si svůj nový nábytek přes internet. Třeba v obchodě www.dona-shop.cz, na kterém najdete moderní nábytek pro váš obývací pokoj.