• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Nemoc zvaná růže – je léčitelná?

on .

Slyšeli jste někdy o kožním onemocnění Růže? Pokud ano, jistě víte, že se jedná o poměrně závažné onemocnění. Odborníci mají názor takový, Růže je akutní infekce kůže a jejími průvodci jsou ß-hemolytické streptokoky skupiny A. Pojďme si o tomto onemocnění říci víc informací.

čínská medicína Oberon

Na co si dát pozor při vrtání studny? Nenechte se podvést!

on .

S příchodem jara přišel také pro mnoho lidí čas na budování studní, domácích vodáren, zavlažovacích systémů atd... a podvodníci se v dnešní době hemží opravdu všude. U věcí, které nám ale mají sloužit více než týden či měsíc, se takový podvod nedá jen tak jednoduše přejít. Nenaleťte pochybným společnostem a přečtěte si, jak postupovat při výběru odborníka, na co se zeptat a čemu se raději vyhnout.

Mučení pomocí paprsků

on .

Pokud je něco, za co jsou všichni v létě nesmírně vděční, je to jakákoliv stínící a chladící technika v jejich obydlích. Proto není divu, že období přicházejícího jara je pro prodej těchto vychytávek tím nejlepším obdobím.

Jak vyměnit ucpávkovou šňůru u čerpadla?

on .

Jste-li majitelem domácí vodárny, můžete se dostat do situace, kdy čerpadlo i přes perfektní a pravidelnou údržbu nebude fungovat tak, jak by mělo, a bude nutné zajistit menší opravy či servis. Jedním z těchto drobných problémů může být i špatné těsnění. Podívejte se, jak ucpávkové těsnění vyměnit. Nic na tom není!

Demonstrace odolnosti polykarbonátových desek

on .

Když si představíme různé vyhrocené demonstrace k nimž je potřeba užít obrany pořádkových sil policie, tak si každý dokáže přesně vybavit jak takový ochránce vypadá. Těžkooděnec v černém brnění schrániči, obuškem, ale hlavně velkým transparentním štítem.