• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Neskladujte zbytečnosti v okapu, pořiďte si ochrannou síťku!

on .

Vymetání mokrého listí a sundávání nebezpečných rampouchů z okapu určitě nepatří mezi oblíbené činnosti nikoho z nás. Topné kabely jistě znáte, ty jsou však účinné pouze v zimě a kvůli nim se pak mimo zimní období nánosy mechu a listí odstraňují ještě obtížněji než bez kabelů. Na druhou stranu, existuje pak i nepřeberné množství ochranných sítěk a desek, které ale naopak nepomáhají řešit problém se sněhem a ledem. Proto je na místě otázka - znáte multifunkční ochranné síťky, které vám pomohou jak s listím a mechem, tak se sněhem a rampouchy? Pokud ano, podívejte se na jejich novou a ekonomickou variantu.

Ochrana okapů a žlabů, o které je dnes řeč, nese název MeshPe150 a je plastovou variantou klasické celohliníkové vyhřívané síťky MeshHeat1. Díky absenci hliníku se vyhnete oxidaci a ještě navíc díky změně materiálu ušetříte. 

Jak je to tedy s cenou? 

Konkrétně co se týče síťky MeshPe150, je maloobchodní cena za bm síťky stanovena na 48,40 Kč včetně DPH. Pokud vás zajímá cena bez daně, počítejte s 40,-. K dispozici jsou role po 6 či 30 bm, ale dá se přizpůsobit velikosti jednotlivých okapů na každé části střechy. 

A co životnost?

Plastová ochranná síťka je vyráběná tak, že by se její životnost měla pohybovat kolem 15 let. V případě nutnosti ji ale vyměníte během několika minut, je lehká a snadno se sundává i nasazuje.

Více na webu autorizovaného prodejce http://ochranazlabu.cz/. Tento prodejce se může chlubit exkluzivním právem pro distribuci této plastové ochrany žlabů pro celou Českou Republiku.