• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Plotové centrum vám pomůže s výběrem plotu

on .

plotové centrum

V současné době jsou na moderní bydlení kladeny vysoké nároky. Dokonalý interiér s dostatkem prostoru, upravený exteriér ohraničený kvalitním plotem. Existuje pestrá škála plotů, přičemž každá varianta má své výhody a nevýhody. Dřevěné ploty se pyšní svým elegantním designem, v jehož kontrastu stojí náročná údržba. Kované ploty jsou bezúdržbové, ale finančně náročnější. Plotové centrum vám v následujících řádcích prozradí více informací o jednotlivých plotech.

 

Dřevěné ploty

Velké popularitě se dlouhá léta těší dřevěné ploty, které nikdy nevyjdou z módy. Dřevěné ploty ohraničují rodinné domy, chaty a pozemky v horských oblastech, neboť dřevo dotváří celkový obraz krajiny. Dřevěné ploty se vyrábí z ekologického materiálu a současně působí hřejivým dojmem. Jejich nevýhodou je vysoká pořizovací cena a náročná údržba.  

Kované ploty

Punc originality a luxusu vašemu domu vtisknou kované ploty. K jejich výrobě se používá kvalitní kov s různou povrchovou úpravou. Kované ploty nachází uplatnění u starších budov, ale také u novostaveb. Vybrat si můžete z pestré škály kovaných výplní a povrchových úprav. Přestože je pořizovací cena, investice se vyplatí, neboť se jedná o bezúdržbový plot s dlouhou životností.

Drátěné ploty

Drátěné neboli pletivové ploty jsou nejdostupnějším a nejlevnějším řešením, kde ovšem chybí estetická hodnota. Pletivové ploty se používají především k ohraničení stavebních pozemků. Výhodou je výborná cenová dostupnost a pestrá nabídka. Nevýhodou je neestetický vzhled.

Plastové ploty

Levnou a současně ekologickou variantou jsou plastové ploty, jež se vyrábí z odpadního plastu. Nespornou výhodou plastových plotů je vysoká odolnost, tvarová a barevná stálost, minimální údržba a nabídka z pestré škály barev. Plastové ploty se pyšní estetickým vzhledem a snadnou realizací.