• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Kvalitní dřevěné zboží

on .

V oblasti dřevěného zboží a sortimentu vám nabízí široký výběr – ano, to je pobočka severské společnosti Puidukoda, která se na českém trhu pohybuje již více než rok, a za tu dobu má spoustu spokojených zákazníků. Jejich největší předmět zájmu tvoří samozřejmě severské dřevo, ze kterého vyrábí různé hranoly, prkna, latě apod. Dřevo je smrkové, borovicové nebo ze sibiřského modřínu.

Myslete na své zdraví

on .

Stavíte rodinný dům? Pak mi rozhodně dáte za pravdu, že se nejedná o jednoduchou záležitost. Pokud stavíte svépomocí, pak jste určitě narazili na spoustu problémů a záležitostí, kterými je nutné se prokousat, abyste měli útulný domeček. Nezapomínejte na bezpečnost práce, mezi něž patří i nošení ochranných pracovních pomůcek. Patří zde přilba, pracovní rukavice, speciální obutí, oblečení, nákoleníky apod.

Jak postavit drátěný plot?

on .

Jednou z efektivních možností, jak ohraničit svůj pozemek, je instalace drátěného plotu. Spousta lidí volí drátěný plot díky cenové dostupnosti. Základními prvky, které budete potřebovat pro drátěný plot, jsou plastové či pozinkované pletivo, plotové sloupky, napínací dráty a šikmé podpěry.

K vile se hodí kovaný plot

on .

V minulosti se kované ploty instalovali hlavně v zámeckých parcích a šlechtických sídlech. V současné době na tento typ plotů narazíte i ve vilových čtvrtích. Tyto ploty jsou charakteristické vysokou pevností a varianty se špičatými hroty poskytují i určitou ochranu. K výrobě se používá ocel a další kovy.

Vyberte si plot k vašemu domu

on .

Vybíráte nový plot k vašemu domu? Pamatujte, že každé oplocení by mělo být v souladu se stylem místních budov. Architekti navrhují různé tvary nemovitostí, což vede k zajímavým řešením právě plotů. V plotovém centru vám poradí, jak vybrat správný plot, který bude plnit estetickou i ochrannou funkci.

Izolace Juřík zaručují kvalitní práci

on .

Pokud potřebujete servis v oblasti hydroizolačních materiálů ve Zlíně a blízkém okolí – zkuste Izolace Juřík. Tato firma se věnuje hydroizolačním technologiím a izolacím již několik let a na izolace Zlín jsou nejlepší. Garantujeme perfektní služby, zkušenosti v oboru, důraz na kvalitu práce. Zaměstnanci jsou pravidelně školeni a jejich práce je tedy vysoce profesionální.

Umělý trávník?

on .

Moderním materiálem, který se v současné době hojně využívá k výstavbě víceúčelových hřišť, je umělý trávník. Jeho užitné vlastnosti jsou ideální pro sportovce. Umělý trávník je pružný a zaručuje se svou dlouhou životností. Ale po čase ztrácí na svých vlastnostech, a tak je nezbytná i údržba umělého trávníku. Jak se ale taková údržba provádí? Používají se speciální přístroje, které trávník zregenerují, obnoví jeho vlastnosti a hlavně nedojde ke ztrátě kvality povrchu.

Ideální je, aby byla údržba umělého trávníku prováděna specializovanými společnostmi, které mají ve svém oboru bohaté zkušenosti. Nedojde tak k nenávratnému poškození trávníku, ba naopak bude jeho vzhled obnoven.

Polykarbonát a jeho využití

on .

Polykarbonát je látka, která se řadí mezi polymery neboli termoplasty. Jedná se o plast, jež se snadno zpracovává vstřikováním či lisováním za tepla. Polykarbonáty mají dobrou tepelnou odolnost, odolnost proti nárazu a taktéž dobré optické vlastnosti.