• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Vylepšete efektivitu svého podniku rychloběžnými vraty

on .

rychloběžná vrata

Dlouhá doba, kterou člověk stráví otevíráním dveří by mohlo být využito lépe. Představíme vám rychloběžná vrata, jejich výhody a druhy, které urychlí logistiku ve vašem podniku.

Rychloběžná rolovací vrata

Foliová rychloběžná vrata se hodí na dělení vnitřních prostor v mnoha průmyslových provozovnách. Vyznačují se svou extrémní rychlostí rolování a tím pádem umožňují průchod lidí a objektů bezdotykově, pokud je tato funkce zahrnuta ve vašem modelu. Foliové průchody jsou často využity ve formě foliových pásů, které jsou možností oddělit prostory bez vysokých nákladů. Foliové pásy mají chrání před únikem tepla, přísunu prachu a špíny. Problém je ovšem to, že tyto pásy jsou často otravné pro zaměstnance a často potřebují využití rukou pro lepší a efektivnější průchod. 

Mezi výhody navíjecích foliových vrat patří nízká prostorová náročnost a poměr ceny a výkonu.

Speciální rychloběžná vrata

Rozdíl mezi běžnými a speciálními rolovacími vraty je, že speciální mají přidané charakteristiky, které se používají hlavně v industriálních provozech, zatímco běžná se používají více v potravinových provozech a prodejnách. Tyto jsou mnohem rychlejší, často se používají v robotických prostředích pro zvýšení čistoty a udržení teploty. Jsou spolehlivé, efektivní a tiché.