• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Chloubou vaší zahrady se stane pergola

on .

pergoly Brno

Opora popínavých květin, zátiší poklidného posezení – přesně tak by se dala charakterizovat pergola. Jedná se o součást každé moderní zahrady. Sklápěcí pergoly se hodí na ledajakou zahradu. Jaké existují pergoly? A která je nejlepší právě pro vás?

Pergola – stavení mnoha tváří

K výrobě pergoly je použit přírodní materiál, čímž perfektně zapadne do prostředí zahrady. Existují pergoly zastřešené i nezastřešené. První varianty poskytují příjemný stín v letních dnech. Svým vzhledem vám může pergola připomínat také altán, zahradní besídku či zahradní domek. Záleží pouze na vás, který design zahrady vám bude vyhovovat.

Pergola, jakou nikdo jiný nemá

Pergolu můžete dát kamkoliv do zahrady, nikdy nebude ztrácet na své ojedinělosti. Je možné zakoupit různé popínavé rostliny či růže, které pergolu dokonale ozdobí. Velmi často je pergola nejen jako místo k posezení, ale také jako spojení zahrady s obydlím.

Pergoly Thermont se pyšní pestrou škálou sortimentu. Je pouze na vás, jakou pergolu si zvolíte. Vždy by měla vyhovovat vašim požadavkům, tak se nebojte vyslovit svá přání. Odborníci si s vašimi požadavky hravě poradí.