• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Máte problém s krysami? Nepanikařte, řešení je přímo tady.

on .

odpuzovač krys

Krysy mají špatnou pověst z historie a povídek. Jelikož přenášely mor, rychle se přemnožily a byly schopné rychle sníst celého mrtvého člověka, jsou neustále spojovány s panikou. Ovšem jedna krysa není takový problém a řešení je více, než hned jed na krysy.

Postup na odchyt krysy

Přes den prohledejte místo, kde máte pocit, že se vyskytuje krysa. Často se její výkaly nachází v rozích místností a pod nábytkem a do těchto míst právě dáte odchytovou krabičku. Dovnitř dejte voňavou návnadu, klidně ve formě sýra, šunky, nebo zeleniny.

Pokud je past průsvitná, překryjte jí neprůhlednou látkou, aby se krysa cítila jako v noře. Nyní je třeba každých 6-8 hodin past zkontrolovat, aby v ní krysa neumřela. Pokud se povedlo, bude krysa uvnitř pasti a vy ji můžete bezpečně přenést daleko od místa bydliště, ideálně na pole nebo do lesa, kde si najde více potravy než u někoho ve sklepě.

Pokud se vám ovšem krysy přemnožily a nemáte šanci je postupně všechny pochytat, je třeba vsadit na pravidelnou deratizaci skrze pastičky a jed.