• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Bez ponorného čerpadla se kutil neobejde

on .

ponorná čerpadla

Potřebujete čerpat vodu z hluboké studně či vrtu? Nebo chcete vyprázdnit pouze sud, rybník či bazén? Ať už je důvod jakýkoliv, neobejdete se bez ponorného čerpadla, které dokáže čerpat vodu do výšky až padesáti metrů. Na trhu jsou však k dostání také ponorná čerpadla s menším výkonem, které využijete k občasnému čerpání dešťové vody z přeplněné nádrže.

Než si budete ponorné čerpadlo vůbec kupovat, nejprve byste si měli stanovit, k čemu ho budete primárně používat. Chcete-li čerpat vodu ze studně, určitě nebudete investovat do nejlevnějšího a nejméně výkonného čerpadla. Dále byste si měli uvědomit, na jakou vodu čerpadlo potřebujete – vybíráte mezi čerpadlem na čistou a kalovou vodu. Dalšími faktory, které výběr čerpadla ovlivňují, jsou množství dopravené tekutiny a výtlačná výška. Všechny tyto parametry při výběru čerpadla zvažte.

Ponorné čerpadlo využijete také v domácnosti, hlavně u zatopeného sklepu. Jestliže bydlíte v oblasti, kde se vám snadno dostane voda do sklepa, bez tohoto čerpadla se neobejdete. Usnadníte si tak spoustu práce.

Kde čerpadlo koupit?

Hledáte-li kompromis mezi kvalitou a pořizovací cenou, navštivte e-shop Obchodcerpadel.cz, který má ve svém portfoliu produktů čerpadla Sigma. Tato značka má na českém trhu velký význam. Vyrábí kvalitní produkty, které mají dlouhou životnost a které se mohou chlubit vysokou odolností.

Kromě toho, že můžete vybírat podle značky, můžete vybírat také podle cenové relace, typu čerpadla, ale také podle materiálu, ze kterého je čerpadlo vyrobeno. Na své si přijde opravdu každý.