• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Moderní obývák - co v něm nesmí chybět?

on .

Obývací pokoj je místnost, kde se scházíte s rodinou nebo přáteli. Proto je důležité, aby v něm nechybělo nejen základní vybavení, ale i doplňky, díky kterým bude ještě lepší. Jak by měl takový moderní obývák vypadat?

levná sedací souprava

Co je dnový kal aneb čistíme studnu!

on .

Máte doma studnu a nejste si jisti, jak přesně probíhá její údržba a co vše k ní potřebujete? Nejdůležitější je odstranění dnových kalů, které mohou způsobovat zhoršení kvality vody. Proto takové čištění nepodceňujte, utíkejte pro kalové čerpadlo a hurá na zahradu!

Ozdobte své okolí ze sedmého patra

on .

Pokud bydlíte v nějaké vysoké budově, nemůže často být vše tak, jak si to vy samy přejete. Samozřejmě to má nějaké výhody a nevýhody. Zatímco v přízemí pokud si dáte na parapet ven chladit pár piv, zřejmě do minuty beze stopy zmizí.

Kovové držáky truhlíků vás oslní

on .

Máte pocit, že díky vašim květináčům si může váš dúm říct, jak má krásne okno? V tom případě určitě využíváte i zábrany na truhlíky, pomocí nichž si tak krásné okno udržíte. Nepoužívate a pořádně ani nevíte, proč byste měli? To je jednoduché, první rozbitý truhlík vás o tom přesvědčí téměř okamžitě.

Zábrany truhlíků nemusí být ochranou na úkor krásy

on .

zábrany květinových truhlíků

 

Pokud jste perfekcionistkou a chcete, aby vaše zahrada byla do nejmenšího detailu dokonalá, nesmíte zapomenout na vaše krásně rozkvetlé květiny v truhlících. Nebudeme se vlastně bavit o truhlících jako takových, ale spíše o tom, jak je ochránit před různými pády a zničením. Existuje mnoho způsobů jak se s tímto problémem vypořádat, jen jich bohužel mnoho není estetických. Nechávat truhlík ležet volně na okně je hloupost a pokud tomu nevěříte, třeba takový silný vítr vás rychle přesvědčí o opaku. Zábrany, které ochrání vaše rostliny v bezpečí si můžete vyrobit určitě doma, ale ruku na srdce, jejich vzhled nebude zrovna nejlepší. Pokud chcete aby vaše zábrany květinových truhlíků nesloužily pouze jako ochrana, ale přidávaly vašemu domu ještě více do krásy, určitě se porozhlédněte po rozumnějším řešení. 

Existují prodejci, kteří se specializují primárně na zábrany květinových truhlíků. U takových si můžete být jisti, že kvalitní kovářská práce nejenže ochrání vaše květiny, ale i vzbudí závist v okolí nad vzhledem zábran. Proč zakrývat krásu květin ošklivou ochranou, když máte jednoduše lepší možnost jak se rozhodnout.

 

 

Ochranné pomůcky

on .

Pokud pocházíte ze Zlína či blízkého okolí a nakupujete ochranné pracovní pomůcky, tak pravděpodobně znáte zavedenou firmu REPA. Posláním této společnosti je chránit vaše zdraví a především vaše končetiny před úrazem. V jejich sortimentu tak najdete obuv, rukavice, chrániče, čepice, helmy a ostatní vybavení, bez kterého se v práci neobejdete.
S použitím ochranných pracovních pomůcek nezahálejte, může vás to stát zdraví. U nás najdete i holínky, pracovní oděvy, velmi oblíbené prestižky a další. Proto neváhejte a podívejte se na náš e-shop, kde si můžete vybrat svou velikost i barvu.