• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Zatopte si větvemi ze zahrady

on . Posted in Zahradní technika

stepkovac-zlinZavazí vám hromada větví na zahradě? Hledáte vhodný stroj k usnadnění vaší práce? Ideální volbou jsou štěpkovače, díky nimž si z té hromady dřeva, kterou máte na zahradě, ještě krásně zatopíte. Štěpkovač je schopen drtit dřevní odpad na drobné větve, zpravidla 1 až 3 centimetrové kusy.

Kvalitní venkovní žaluzie pouze v Břeclavi

on . Posted in Exteriér

Venkovní žaluzie Břeclav slouží jako kvalitní stínící technika pro váš dům či byt. Je to efektivní ochrana proti slunci, v zimním období naopak šetří energii, protože zabraňují úniku tepla z interiéru vašeho domu. Jak už samotný název napovídá, tyto žaluzie jsou instalovány před okny, a díky tomu představují jednu z nejúčinnějších tepelných ochran budov.

Tepelné izolace pro váš dům

on . Posted in Exteriér

Pro samotnou tepelnou izolaci je vhodné využít izolace z kamenné plsti v deskách, minerální vaty ze sklené plsti nebo izolace z polystyrenu. Každý z těchto materiálů je vhodné použít na jiný druh zateplení, izolace. Například polystyrenová se používá ve spodních částech stavby, kde jsou kladené nároky na pevnost v tlaku a nepropustnost.

Bez ponorného čerpadla se kutil neobejde

on . Posted in Zahradní technika

ponorná čerpadla

Potřebujete čerpat vodu z hluboké studně či vrtu? Nebo chcete vyprázdnit pouze sud, rybník či bazén? Ať už je důvod jakýkoliv, neobejdete se bez ponorného čerpadla, které dokáže čerpat vodu do výšky až padesáti metrů. Na trhu jsou však k dostání také ponorná čerpadla s menším výkonem, které využijete k občasnému čerpání dešťové vody z přeplněné nádrže.

Než si budete ponorné čerpadlo vůbec kupovat, nejprve byste si měli stanovit, k čemu ho budete primárně používat. Chcete-li čerpat vodu ze studně, určitě nebudete investovat do nejlevnějšího a nejméně výkonného čerpadla. Dále byste si měli uvědomit, na jakou vodu čerpadlo potřebujete – vybíráte mezi čerpadlem na čistou a kalovou vodu. Dalšími faktory, které výběr čerpadla ovlivňují, jsou množství dopravené tekutiny a výtlačná výška. Všechny tyto parametry při výběru čerpadla zvažte.

Ponorné čerpadlo využijete také v domácnosti, hlavně u zatopeného sklepu. Jestliže bydlíte v oblasti, kde se vám snadno dostane voda do sklepa, bez tohoto čerpadla se neobejdete. Usnadníte si tak spoustu práce.

Nízkoenergetické dřevostavby

on . Posted in Exteriér

Plánujete rodinu, a tak si chcete koupit nový dům, nebo si ho nechat postavit? Při výběru vhodné nemovitosti byste měli být obezřetní. Současný realitní trh je rozmanitý a můžete si vybrat od klasických zděných staveb až po nízkoenergetické dřevostavby, které se v posledních letech dostávají do popředí. A není se čemu divit. Nízkoenergetické domy totiž slibují výraznou úsporu na vytápění. Můžete ušetřit až polovinu nákladů na energie, což potěší ne jednu domácnost.

Dětská hřiště Zlín

on . Posted in Exteriér

Počítač, televize, PlayStation – dnes asi nejoblíbenější hračky dětí. Spousta rodičů ale nerada vidí, že jejich ratolest tráví čas, zejména v létě, doma. Jestliže patříte do skupiny těchto rodičů i vy, můžete pro své dítě udělat maximum tím, že mu poskytnete ráj pro hraní přímo na zahradě. Nabízí se vám dětská hřiště Zlín, která každé dítě zvedne ze židle a která odpoutají jejich pozornost od počítačů. Jestliže totiž nemáte čas chodit s dětmi na veřejné hřiště, které je navíc příliš daleko od vašeho domu, pak lepší řešení nenajdete.

Parapety - Argona.cz

on . Posted in Exteriér

Nenahraditelnou součástí každého okna je parapet, jehož výběru však spousta lidí nevěnuje pozornost, ale to je škoda. Právě parapety jsou součástí interiéru a plní jak estetickou, tak i praktickou funkci. Na parapet si můžete dát květináče s pokojovými rostlinami, které potřebují dostatek denního světa. Také na něj můžete dát různé dekorační předměty a mnoho dalších. Ale věděli jste o tom, že parapet může místnost zútulnit?