• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Protisněhové háky – proč byste je měli mít na střeše i vy?

on . Posted in Exteriér

Protisněhové háky

Nejdříve uslyšíte rachot jako při zemětřesení, poté spadne masa zmrzlého sněhu a ledu ze střechy. Velmi často se sesune se sněhem i nějaká taška, nějaká se zlomí, čímž se ve střeše vytvoří díra. V zimě je to velmi častý případ, pokud nemáte střechu zabezpečenou protisněhovými háky. A právě protisněhové háky by měly těmto problémům zabránit. Pojďme se podívat, proč byste si měli háky nainstalovat na střechu i vy.

Používání rukavic je nezbytnost

on . Posted in Potřeby pro zahradu

pracovní rukavicePokud pracujete v potravinářství, tak musíte na provozovně používat ochranné pracovní rukavice. Nejedná se o hloupost či nějaký výmysl, ale jejich nošení je opodstatněné. Hygiena v těchto zařízeních bývá pravidelně hlídána, a pokud se zjistí pochybení, můžete dostat mnohatisícovou pokutu. A to ani nemluvíme o fatálních následcích pro konzumenty.

Ploty na klíč kolem vašeho pozemku

on . Posted in Potřeby pro zahradu

Nechat si udělat plot na klíč je nejrychlejším a poměrně levným řešením pro ohrazení vašeho pozemku. Ušetří vám čas, který byste jinak museli trávit v dlouhých řadách v obchodech nebo hobby marketech, nemusíte studovat, jak správně plot postavit, aby vám nespadl, a většinou trvá postavení plotu pouhé 3 dny. Pokud přece jen trváte na návštěvě dodavatele, který váš plot bude stavět, zastavte se v plotovém centru ve Zlíně. Odborně vám poradí a vypracují návrh přesně pro vás. Do plotu mohou zakomponovat branku či bránu pro auta a vycházejí vstříc i atypickým požadavkům ze stran zákazníka. Vy tak budete zaručeně spokojeni, že vám někdo oplotil pozemek přesně podle vašich představ. Nic vám tak neuteče

Kvalitní dřevěné zboží

on . Posted in Exteriér

V oblasti dřevěného zboží a sortimentu vám nabízí široký výběr – ano, to je pobočka severské společnosti Puidukoda, která se na českém trhu pohybuje již více než rok, a za tu dobu má spoustu spokojených zákazníků. Jejich největší předmět zájmu tvoří samozřejmě severské dřevo, ze kterého vyrábí různé hranoly, prkna, latě apod. Dřevo je smrkové, borovicové nebo ze sibiřského modřínu.

Tlakové nádoby a jejich využití

on . Posted in Zahradní technika

tlakové nádobyK čemu slouží tlakové nádoby? Tyto nádoby slouží jako zásobníky čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací stanice, průmyslové čerpací stanice, apod. Jsou vhodné pro všechny typy čerpadel, kterým odpovídají svými konstrukčními parametry (objem + maximální pracovní přetlak). Svou funkcí zabezpečují plynulý rozvod vody, převážně z vlastní studny. Tím, že udržují zásobu vody pro okamžitou potřebu, prodlužují životnost čerpadla. Tlakové nádoby jsou vhodné i pro použití v průmyslových technologiích - převážně tam, kde je třeba zajistit plynulou zásobu vody o teplotě do 70°C. Užitková voda nesmí být znečištěna agresivními látkami. Materiály, které jsou v kontaktu s vodou, jsou hygienické a splňují přísné požadavky.