• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

K čemu jsou vazníky dobré?

on . Posted in Exteriér

Téměř každý větší či menší dům postavený v době před revolucí si dnes žádá rekonstrukci. Nejvíce trpí střechy, do kterých proniká vlhko a zima do domu. Nové střechy jsou postaveny na vazníkové konstrukci, ale příhradové mají daleko širší uplatnění a já Vám ukážu proč.
Jako vždy je hlavním faktorem nízká cena. Díky vazníkové konstrukci se ušetří až 40 % dřeva, a tak je cena rekonstrukce střechy mnohem nižší. Opět se hledají úsporná opatření. Tyto příhradové vazníky využívají téměř všechny moderní supermarkety a obchodní centra. A to je důvod, proč hledat po výhodné a hlavně kvalitní nabídce.

Přeprava kapalin

on . Posted in Zahradní technika

kvalitní nádoba pod tlakem

Někdy je potřeba mít nádoby, kde se objem přepravované kapaliny musí skladovat. A aby mohla doprava probíhat i následně, je důležité, aby byla skladována pod tlakem. Tlak se udržuje pomocí změn teploty a působením přetlaku. Najdete je ve vytápěcích systémech, solárních systémech, ale i v okruzích pitné vody s použitím zásobníkových ohřívačů.

Protisněhové háky – proč byste je měli mít na střeše i vy?

on . Posted in Exteriér

Protisněhové háky

Nejdříve uslyšíte rachot jako při zemětřesení, poté spadne masa zmrzlého sněhu a ledu ze střechy. Velmi často se sesune se sněhem i nějaká taška, nějaká se zlomí, čímž se ve střeše vytvoří díra. V zimě je to velmi častý případ, pokud nemáte střechu zabezpečenou protisněhovými háky. A právě protisněhové háky by měly těmto problémům zabránit. Pojďme se podívat, proč byste si měli háky nainstalovat na střechu i vy.

Používání rukavic je nezbytnost

on . Posted in Potřeby pro zahradu

pracovní rukavicePokud pracujete v potravinářství, tak musíte na provozovně používat ochranné pracovní rukavice. Nejedná se o hloupost či nějaký výmysl, ale jejich nošení je opodstatněné. Hygiena v těchto zařízeních bývá pravidelně hlídána, a pokud se zjistí pochybení, můžete dostat mnohatisícovou pokutu. A to ani nemluvíme o fatálních následcích pro konzumenty.

Ploty na klíč kolem vašeho pozemku

on . Posted in Potřeby pro zahradu

Nechat si udělat plot na klíč je nejrychlejším a poměrně levným řešením pro ohrazení vašeho pozemku. Ušetří vám čas, který byste jinak museli trávit v dlouhých řadách v obchodech nebo hobby marketech, nemusíte studovat, jak správně plot postavit, aby vám nespadl, a většinou trvá postavení plotu pouhé 3 dny. Pokud přece jen trváte na návštěvě dodavatele, který váš plot bude stavět, zastavte se v plotovém centru ve Zlíně. Odborně vám poradí a vypracují návrh přesně pro vás. Do plotu mohou zakomponovat branku či bránu pro auta a vycházejí vstříc i atypickým požadavkům ze stran zákazníka. Vy tak budete zaručeně spokojeni, že vám někdo oplotil pozemek přesně podle vašich představ. Nic vám tak neuteče