• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Přeprava kapalin

on . Posted in Zahradní technika

kvalitní nádoba pod tlakem

Někdy je potřeba mít nádoby, kde se objem přepravované kapaliny musí skladovat. A aby mohla doprava probíhat i následně, je důležité, aby byla skladována pod tlakem. Tlak se udržuje pomocí změn teploty a působením přetlaku. Najdete je ve vytápěcích systémech, solárních systémech, ale i v okruzích pitné vody s použitím zásobníkových ohřívačů.

Protisněhové háky – proč byste je měli mít na střeše i vy?

on . Posted in Exteriér

Protisněhové háky

Nejdříve uslyšíte rachot jako při zemětřesení, poté spadne masa zmrzlého sněhu a ledu ze střechy. Velmi často se sesune se sněhem i nějaká taška, nějaká se zlomí, čímž se ve střeše vytvoří díra. V zimě je to velmi častý případ, pokud nemáte střechu zabezpečenou protisněhovými háky. A právě protisněhové háky by měly těmto problémům zabránit. Pojďme se podívat, proč byste si měli háky nainstalovat na střechu i vy.

Používání rukavic je nezbytnost

on . Posted in Potřeby pro zahradu

pracovní rukavicePokud pracujete v potravinářství, tak musíte na provozovně používat ochranné pracovní rukavice. Nejedná se o hloupost či nějaký výmysl, ale jejich nošení je opodstatněné. Hygiena v těchto zařízeních bývá pravidelně hlídána, a pokud se zjistí pochybení, můžete dostat mnohatisícovou pokutu. A to ani nemluvíme o fatálních následcích pro konzumenty.

Ploty na klíč kolem vašeho pozemku

on . Posted in Potřeby pro zahradu

Nechat si udělat plot na klíč je nejrychlejším a poměrně levným řešením pro ohrazení vašeho pozemku. Ušetří vám čas, který byste jinak museli trávit v dlouhých řadách v obchodech nebo hobby marketech, nemusíte studovat, jak správně plot postavit, aby vám nespadl, a většinou trvá postavení plotu pouhé 3 dny. Pokud přece jen trváte na návštěvě dodavatele, který váš plot bude stavět, zastavte se v plotovém centru ve Zlíně. Odborně vám poradí a vypracují návrh přesně pro vás. Do plotu mohou zakomponovat branku či bránu pro auta a vycházejí vstříc i atypickým požadavkům ze stran zákazníka. Vy tak budete zaručeně spokojeni, že vám někdo oplotil pozemek přesně podle vašich představ. Nic vám tak neuteče

Kvalitní dřevěné zboží

on . Posted in Exteriér

V oblasti dřevěného zboží a sortimentu vám nabízí široký výběr – ano, to je pobočka severské společnosti Puidukoda, která se na českém trhu pohybuje již více než rok, a za tu dobu má spoustu spokojených zákazníků. Jejich největší předmět zájmu tvoří samozřejmě severské dřevo, ze kterého vyrábí různé hranoly, prkna, latě apod. Dřevo je smrkové, borovicové nebo ze sibiřského modřínu.