• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Kvalitní dřevěné zboží

on . Posted in Exteriér

V oblasti dřevěného zboží a sortimentu vám nabízí široký výběr – ano, to je pobočka severské společnosti Puidukoda, která se na českém trhu pohybuje již více než rok, a za tu dobu má spoustu spokojených zákazníků. Jejich největší předmět zájmu tvoří samozřejmě severské dřevo, ze kterého vyrábí různé hranoly, prkna, latě apod. Dřevo je smrkové, borovicové nebo ze sibiřského modřínu.

Tlakové nádoby a jejich využití

on . Posted in Zahradní technika

tlakové nádobyK čemu slouží tlakové nádoby? Tyto nádoby slouží jako zásobníky čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací stanice, průmyslové čerpací stanice, apod. Jsou vhodné pro všechny typy čerpadel, kterým odpovídají svými konstrukčními parametry (objem + maximální pracovní přetlak). Svou funkcí zabezpečují plynulý rozvod vody, převážně z vlastní studny. Tím, že udržují zásobu vody pro okamžitou potřebu, prodlužují životnost čerpadla. Tlakové nádoby jsou vhodné i pro použití v průmyslových technologiích - převážně tam, kde je třeba zajistit plynulou zásobu vody o teplotě do 70°C. Užitková voda nesmí být znečištěna agresivními látkami. Materiály, které jsou v kontaktu s vodou, jsou hygienické a splňují přísné požadavky.

Myslete na své zdraví

on . Posted in Exteriér

Stavíte rodinný dům? Pak mi rozhodně dáte za pravdu, že se nejedná o jednoduchou záležitost. Pokud stavíte svépomocí, pak jste určitě narazili na spoustu problémů a záležitostí, kterými je nutné se prokousat, abyste měli útulný domeček. Nezapomínejte na bezpečnost práce, mezi něž patří i nošení ochranných pracovních pomůcek. Patří zde přilba, pracovní rukavice, speciální obutí, oblečení, nákoleníky apod.

Znáte svá práva?

on . Posted in Zahradní technika

V každé práci, ve které hrozí nebezpečí úrazu je zaměstnavatel povinen vám poskytnout nejen prostředky kolektivní ochrany, ale také osobní ochranné pracovní pomůcky, které budou v náležité kvalitě. Mezi tyto prostředky patří i hygienické a čisticí prostředky. Pokud si nejste jisti, přečtěte si zákoník práce, hlavu II. §104.

Jak postavit drátěný plot?

on . Posted in Exteriér

Jednou z efektivních možností, jak ohraničit svůj pozemek, je instalace drátěného plotu. Spousta lidí volí drátěný plot díky cenové dostupnosti. Základními prvky, které budete potřebovat pro drátěný plot, jsou plastové či pozinkované pletivo, plotové sloupky, napínací dráty a šikmé podpěry.

Zahradní domek: potřeba či zbytečný luxus?

on . Posted in Potřeby pro zahradu

Stále častěji se na zahradách objevují zahradní domky, kde je možné uložit zahradní nářadí, případně i stroje. Zahradní domky Brno dokonale nahrazují klasickou kůlnu. Ale využití zahradních a nářaďových domků je mnohem širší. Větší varianty nabízí dostatek prostoru pro zaparkování sekacího traktorku, ale také mohou sloužit jako místo k přespání osob.

K vile se hodí kovaný plot

on . Posted in Exteriér

V minulosti se kované ploty instalovali hlavně v zámeckých parcích a šlechtických sídlech. V současné době na tento typ plotů narazíte i ve vilových čtvrtích. Tyto ploty jsou charakteristické vysokou pevností a varianty se špičatými hroty poskytují i určitou ochranu. K výrobě se používá ocel a další kovy.

Vyberte si plot k vašemu domu

on . Posted in Exteriér

Vybíráte nový plot k vašemu domu? Pamatujte, že každé oplocení by mělo být v souladu se stylem místních budov. Architekti navrhují různé tvary nemovitostí, což vede k zajímavým řešením právě plotů. V plotovém centru vám poradí, jak vybrat správný plot, který bude plnit estetickou i ochrannou funkci.