• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Znáte svá práva?

on . Posted in Zahradní technika

V každé práci, ve které hrozí nebezpečí úrazu je zaměstnavatel povinen vám poskytnout nejen prostředky kolektivní ochrany, ale také osobní ochranné pracovní pomůcky, které budou v náležité kvalitě. Mezi tyto prostředky patří i hygienické a čisticí prostředky. Pokud si nejste jisti, přečtěte si zákoník práce, hlavu II. §104.

Jak postavit drátěný plot?

on . Posted in Exteriér

Jednou z efektivních možností, jak ohraničit svůj pozemek, je instalace drátěného plotu. Spousta lidí volí drátěný plot díky cenové dostupnosti. Základními prvky, které budete potřebovat pro drátěný plot, jsou plastové či pozinkované pletivo, plotové sloupky, napínací dráty a šikmé podpěry.

Zahradní domek: potřeba či zbytečný luxus?

on . Posted in Potřeby pro zahradu

Stále častěji se na zahradách objevují zahradní domky, kde je možné uložit zahradní nářadí, případně i stroje. Zahradní domky Brno dokonale nahrazují klasickou kůlnu. Ale využití zahradních a nářaďových domků je mnohem širší. Větší varianty nabízí dostatek prostoru pro zaparkování sekacího traktorku, ale také mohou sloužit jako místo k přespání osob.

K vile se hodí kovaný plot

on . Posted in Exteriér

V minulosti se kované ploty instalovali hlavně v zámeckých parcích a šlechtických sídlech. V současné době na tento typ plotů narazíte i ve vilových čtvrtích. Tyto ploty jsou charakteristické vysokou pevností a varianty se špičatými hroty poskytují i určitou ochranu. K výrobě se používá ocel a další kovy.

Vyberte si plot k vašemu domu

on . Posted in Exteriér

Vybíráte nový plot k vašemu domu? Pamatujte, že každé oplocení by mělo být v souladu se stylem místních budov. Architekti navrhují různé tvary nemovitostí, což vede k zajímavým řešením právě plotů. V plotovém centru vám poradí, jak vybrat správný plot, který bude plnit estetickou i ochrannou funkci.

Zahradní veletrh přinesl novinky

on . Posted in Zahradní technika

Před týdnem proběhl veletrh zahradní techniky, kde se představilo spoustu značek jak českých, tak zahraničních výrobců. Největší obdiv sklidily sekačky John Deere, které již tradičně patří k tomu nejlepšímu, co veletrh nabízí.
V obrovské hale jste si mohli vyzkoušet projet se v traktůrku nebo s ruční sekačkou, která je velmi výkonná a zároveň v porovnání s konkurencí tichá.

sekačky john deere

Pergoly od Zámečníka

on . Posted in Potřeby pro zahradu

Přemýšlíte nad pergolou nebo zahradním altánem? Vyzkoušejte služby profesionální firmy Dřevostavby Zámečník. Nabízí návrh i realizace všech druhů dřevěných staveb, které si dokážete na své zahradě představit. Tyto stavby jsou realizovány výhradně na zakázku, podle představ a přání vás, zákazníků. Používají jen to nejkvalitnější dřevo, palubky a jako střešní krytinu podkladovou lepenku a na ni bonský šindel. K altánům jsou také dodávány také různé druhy výplní, ať už plotovkové výplně, nebo různé druhy mřížování. Pergoly Zlín jsou profesionálové v oboru!

Izolace Juřík zaručují kvalitní práci

on . Posted in Exteriér

Pokud potřebujete servis v oblasti hydroizolačních materiálů ve Zlíně a blízkém okolí – zkuste Izolace Juřík. Tato firma se věnuje hydroizolačním technologiím a izolacím již několik let a na izolace Zlín jsou nejlepší. Garantujeme perfektní služby, zkušenosti v oboru, důraz na kvalitu práce. Zaměstnanci jsou pravidelně školeni a jejich práce je tedy vysoce profesionální.