• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Pergoly od Zámečníka

on . Posted in Potřeby pro zahradu

Přemýšlíte nad pergolou nebo zahradním altánem? Vyzkoušejte služby profesionální firmy Dřevostavby Zámečník. Nabízí návrh i realizace všech druhů dřevěných staveb, které si dokážete na své zahradě představit. Tyto stavby jsou realizovány výhradně na zakázku, podle představ a přání vás, zákazníků. Používají jen to nejkvalitnější dřevo, palubky a jako střešní krytinu podkladovou lepenku a na ni bonský šindel. K altánům jsou také dodávány také různé druhy výplní, ať už plotovkové výplně, nebo různé druhy mřížování. Pergoly Zlín jsou profesionálové v oboru!

Izolace Juřík zaručují kvalitní práci

on . Posted in Exteriér

Pokud potřebujete servis v oblasti hydroizolačních materiálů ve Zlíně a blízkém okolí – zkuste Izolace Juřík. Tato firma se věnuje hydroizolačním technologiím a izolacím již několik let a na izolace Zlín jsou nejlepší. Garantujeme perfektní služby, zkušenosti v oboru, důraz na kvalitu práce. Zaměstnanci jsou pravidelně školeni a jejich práce je tedy vysoce profesionální.

Zahradní technika

on . Posted in Zahradní technika

Chcete si usnadnit práci na zahradě a hledáte vhodné stroje, které vám poslouží k této práci? Obraťte se na společnost HITL, která se specializuje na prodej zahradní i zemědělské techniky. V současné době je zahradní technika nedílnou součástí každé větší zahrady, usnadňuje práci a také šetří čas. Ale využívá se nejen v domácnostech, ale také ve firmách, které se zaměřují na zemědělství.

Kromě toho, že techniku bedete využívta, je potřeba se o ni starat a servisovat ji. O záruční a pozáruční servis se vám také postará firma HITL, která je předním distributorem zahradní a zemědělské techniky na českém trhu. V pestré nabídce zahradní techniky a traktorů si vybere opravdu každý.

Umělý trávník?

on . Posted in Exteriér

Moderním materiálem, který se v současné době hojně využívá k výstavbě víceúčelových hřišť, je umělý trávník. Jeho užitné vlastnosti jsou ideální pro sportovce. Umělý trávník je pružný a zaručuje se svou dlouhou životností. Ale po čase ztrácí na svých vlastnostech, a tak je nezbytná i údržba umělého trávníku. Jak se ale taková údržba provádí? Používají se speciální přístroje, které trávník zregenerují, obnoví jeho vlastnosti a hlavně nedojde ke ztrátě kvality povrchu.

Ideální je, aby byla údržba umělého trávníku prováděna specializovanými společnostmi, které mají ve svém oboru bohaté zkušenosti. Nedojde tak k nenávratnému poškození trávníku, ba naopak bude jeho vzhled obnoven.

Plotové sloupky od Dobeše

on . Posted in Potřeby pro zahradu

plotove sloupkyPlotové sloupky jsou nezbytnou součástí každého plotu - slouží totiž jako opěrný bod pro pletivo nebo jinou výplň a zajišťují tak, že plot samotný vůbec může stát. Mohou být vyrobeny z různých materiálů. Velké ploty s betonovými základy mají většinou tlusté, betonové sloupky. Obyčejné pletivem vyplétané ploty jsou obvykle ukotveny na plastových nebo ocelových sloupcích. Dřevěné ploty, které většinou slouží jako oplocení chat a chalup, mají obvykle sloupky ze stejného druhu dřeva jako ljsou aťky. Plotové sloupky je také nutné vhodně ošetřovat, stejně jako celé ploty.

Firma Dobeš nabízí širokou paletu plotových sloupků, pletiv, branek a bran. Z jejího sortimentu si jistě vyberete.

Pivní sety?

on . Posted in Potřeby pro zahradu

pivni sety SantraPosedět s přáteli nemusíte chodit jen do hospody. Můžete si užívat domácí pohodu i přímo na vaší zahrádce. Stačí si pořídit jeden z pivních setů, což je typ zahradního nábytku, který je velmi variabilní, čímž zajistí pohodlné posezení i pro větší množství lidí. Můžete si vybrat z kulaté či klasické varianty podle vašich preferencí.

Polykarbonát a jeho využití

on . Posted in Exteriér

Polykarbonát je látka, která se řadí mezi polymery neboli termoplasty. Jedná se o plast, jež se snadno zpracovává vstřikováním či lisováním za tepla. Polykarbonáty mají dobrou tepelnou odolnost, odolnost proti nárazu a taktéž dobré optické vlastnosti.

plechové dveře

on . Posted in Zahradní technika

Dveře nás chrání před okolím, před vandaly a uzavírají nás v naší bezpečnostní schránce našich obydlí. Přirozeně potřebujeme vlastní útočiště, ve kterém se přeci cítíme jistější. Naše teritorium si můžeme ubránit několika způsoby. Zvolit si ale pořádně bytelné plechové dveře je jedna z nejlepších variant.