• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Zahradní veletrh přinesl novinky

on . Posted in Zahradní technika

Před týdnem proběhl veletrh zahradní techniky, kde se představilo spoustu značek jak českých, tak zahraničních výrobců. Největší obdiv sklidily sekačky John Deere, které již tradičně patří k tomu nejlepšímu, co veletrh nabízí.
V obrovské hale jste si mohli vyzkoušet projet se v traktůrku nebo s ruční sekačkou, která je velmi výkonná a zároveň v porovnání s konkurencí tichá.

sekačky john deere

Pergoly od Zámečníka

on . Posted in Potřeby pro zahradu

Přemýšlíte nad pergolou nebo zahradním altánem? Vyzkoušejte služby profesionální firmy Dřevostavby Zámečník. Nabízí návrh i realizace všech druhů dřevěných staveb, které si dokážete na své zahradě představit. Tyto stavby jsou realizovány výhradně na zakázku, podle představ a přání vás, zákazníků. Používají jen to nejkvalitnější dřevo, palubky a jako střešní krytinu podkladovou lepenku a na ni bonský šindel. K altánům jsou také dodávány také různé druhy výplní, ať už plotovkové výplně, nebo různé druhy mřížování. Pergoly Zlín jsou profesionálové v oboru!

Izolace Juřík zaručují kvalitní práci

on . Posted in Exteriér

Pokud potřebujete servis v oblasti hydroizolačních materiálů ve Zlíně a blízkém okolí – zkuste Izolace Juřík. Tato firma se věnuje hydroizolačním technologiím a izolacím již několik let a na izolace Zlín jsou nejlepší. Garantujeme perfektní služby, zkušenosti v oboru, důraz na kvalitu práce. Zaměstnanci jsou pravidelně školeni a jejich práce je tedy vysoce profesionální.

Zahradní technika

on . Posted in Zahradní technika

Chcete si usnadnit práci na zahradě a hledáte vhodné stroje, které vám poslouží k této práci? Obraťte se na společnost HITL, která se specializuje na prodej zahradní i zemědělské techniky. V současné době je zahradní technika nedílnou součástí každé větší zahrady, usnadňuje práci a také šetří čas. Ale využívá se nejen v domácnostech, ale také ve firmách, které se zaměřují na zemědělství.

Kromě toho, že techniku bedete využívta, je potřeba se o ni starat a servisovat ji. O záruční a pozáruční servis se vám také postará firma HITL, která je předním distributorem zahradní a zemědělské techniky na českém trhu. V pestré nabídce zahradní techniky a traktorů si vybere opravdu každý.

Umělý trávník?

on . Posted in Exteriér

Moderním materiálem, který se v současné době hojně využívá k výstavbě víceúčelových hřišť, je umělý trávník. Jeho užitné vlastnosti jsou ideální pro sportovce. Umělý trávník je pružný a zaručuje se svou dlouhou životností. Ale po čase ztrácí na svých vlastnostech, a tak je nezbytná i údržba umělého trávníku. Jak se ale taková údržba provádí? Používají se speciální přístroje, které trávník zregenerují, obnoví jeho vlastnosti a hlavně nedojde ke ztrátě kvality povrchu.

Ideální je, aby byla údržba umělého trávníku prováděna specializovanými společnostmi, které mají ve svém oboru bohaté zkušenosti. Nedojde tak k nenávratnému poškození trávníku, ba naopak bude jeho vzhled obnoven.

Plotové sloupky od Dobeše

on . Posted in Potřeby pro zahradu

plotove sloupkyPlotové sloupky jsou nezbytnou součástí každého plotu - slouží totiž jako opěrný bod pro pletivo nebo jinou výplň a zajišťují tak, že plot samotný vůbec může stát. Mohou být vyrobeny z různých materiálů. Velké ploty s betonovými základy mají většinou tlusté, betonové sloupky. Obyčejné pletivem vyplétané ploty jsou obvykle ukotveny na plastových nebo ocelových sloupcích. Dřevěné ploty, které většinou slouží jako oplocení chat a chalup, mají obvykle sloupky ze stejného druhu dřeva jako ljsou aťky. Plotové sloupky je také nutné vhodně ošetřovat, stejně jako celé ploty.

Firma Dobeš nabízí širokou paletu plotových sloupků, pletiv, branek a bran. Z jejího sortimentu si jistě vyberete.

Pivní sety?

on . Posted in Potřeby pro zahradu

pivni sety SantraPosedět s přáteli nemusíte chodit jen do hospody. Můžete si užívat domácí pohodu i přímo na vaší zahrádce. Stačí si pořídit jeden z pivních setů, což je typ zahradního nábytku, který je velmi variabilní, čímž zajistí pohodlné posezení i pro větší množství lidí. Můžete si vybrat z kulaté či klasické varianty podle vašich preferencí.

Polykarbonát a jeho využití

on . Posted in Exteriér

Polykarbonát je látka, která se řadí mezi polymery neboli termoplasty. Jedná se o plast, jež se snadno zpracovává vstřikováním či lisováním za tepla. Polykarbonáty mají dobrou tepelnou odolnost, odolnost proti nárazu a taktéž dobré optické vlastnosti.